پاک کردن آدامس از روی مبل

پاک کردن آدامس از روی مبل

پاک کردن آدامس از روی مبل به عنوان یک مقاله بسیار عالی، برای زنان کدبانو و خانه دار تهیه شده است. تا این عزیزان بتوانند با مطالعه این مقاله و دانستن چگونگی پاک کردن آدامس از روی هر نوع مبل به اطلاعات بسیار مفیدی دست پیدا کنند. آدامس به عنوان یکی از تنقلات مضر شناخته می شود، که از آسپارتام و قند های غیر طبیعی تشکیل شده است. و این عامل باعث چسبندگی و لزج بودن این ماده شده است. به صورتی که در زمان بسیار کمی می تواند به سطوح پارچه ای بچسبد، و کندن آن از این سطوح بسیار سخت و مشکل می باشد.

البته در این بین روش هایی برای پاک کردن ادامس از روی سطح پارچه ای می باشد. که در این بخش از سایت مبل شویی تهران به ارائه مطلب نحوه پاک کردن انواع آدامس از روی مبل خواهیم پرداخت. تا اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

نحوه پاک کردن ادامس از روی مبل

آدامس ها از شیرینی بسیار زیادی برخوردار است، و این عامل باعث شده تا کودکان علاقه زیادی به استفاده از این تنقلات داشته باشند. اما این شیرینی دائمی نمی باشد، و بعد از چند مدت جویدن این ماده شیرینی آن از بین خواهد رفت. و این امر باعث می شود تا آن را از دهان خود در بیاورند و در مکان های مختلفی قرار دهند. در این بین به دلیل چسبنده بودن و لزج بودن ادامس، این ماده بر روی هر سطحی می چسبد. و کندن آن از روی هر نوع سطحی نیازمند اطلاعات بالایی می باشد. در این بین چسبیدن آدامس بر روی مبل ها به عنوان یک معضل شناخته می شود.

کندن ادامس از روی مبل

امروزه مبل ها از جنس های مختلفی همچون پارچه، کتان، مخمل و چرم ساخته می شوند. که در این بین هر کدام از این جنس ها از ویژگی های خاصی برخوردار هستند، و در صورت چسبیدن آدامس به هر کدام از آنها باید روش متفاوتی را به کار برد. به این خاطر در ادامه روش کندن آدامس از روی مبل را بررسی می کنیم، تا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

روش کندن آدامس از روی مبل

اکثر مردم بعد از چسبیدن آدامس به مبل های آنها بدون داشتن اطلاع کافی از چاقو استفاده می کنند. به این صورت که با نوک تیز چاقو به جان مبل و حتی سایر وسایل می پردازند. تا ادامس چسبیده به آن را پاک کنند. اما در این روش علاوه بر کنده نشدن تمامی آدامس، به پارچه نیز آسیب وارد می کنند. به این دلیل ما سعی داریم تا به صورت دقیق روش های موثر برای پاک کردن ادامس از روی مبل را بررسی کنیم. تا در صورت مواجه شدن شما با این مشکل بدون آسیب رساندن به جنس مبل، آدامس را از روی پارچه مبل بکنید.

روش های کندن آدامس از روی مبل

همانطور که گفتیم روش های مختلفی برای کندن آدامس از روی انواع مبل وجود دارد. و دانستن این ترفند های می تواند برای زنان خانه دار بسیار مفید باشد. زیرا بدون زحمت و حتی آسیب وارد کردن به جنس مبل هر نوع جنس آدامسی را از روی آنها پاک کنید.

جدا کردن آدامس با حرارت از روی مبل

پاک کردن آدامس با دستکش از روی مبل

یکی از روش هایی که در زمان اولیه چسبیدن ادامس به مبل موثر می باشد، استفاده از دستکش می باشد. به این صورت که آدامس در این ساعات لزجی خود را از دست نداده و می توان با دستکش پلاستیکی به راحتی آن را از روی مبل جدا کنید. برای این کار شما دستکش خود را به آدامس بچسبانید.  با چسبیدن ان به دستکش و کشیدن آن به سمت بالا می توانید هر نوع آدامسی را از روی مبلمان خود پاک کنید.

جدا کردن آدامس از روی مبل با یخ

کندن ادامس از روی مبل با استفاده از یخ، یک روش و ترفند خلاقانه می باشد. که شما می توانید به سرعت و بدون دردسر هر نوع آدامس را از روی جنس های مختلف مبل بکنید. به این صورت که شما چند تکه یخ را در داخل یک کیسه پلاستیکی قرار می دهید، و چند دقیقه بر روی آدامس چسبیده به مبل می گذارید. با این کار سرمای ایجاد شده باعث سفت شدن آدامس موجود می شود، و شما بدون دردسر و مشکل می توانید ان را از روی سطح کثیف شده جدا کنید. این روش بسیار عالی می باشد، و می توانید بر روی هر نوع جنسی از مبل از آن استفاده کنید.

جدا کردن آدامس از روی مبل

کندن ادامس از روی مبل با حرارت

یکی دیگر از ترفند های خلاقانه و موثر برای پاک کردن آدامس از روی هر نوع مبل استفاده از حرارت می باشد. به این صورت که با آب شدن و نرم شدن ادامسو چسبیدن ان به پارچه دیگر مبل ها تمیز خواهند شد. در این روش شما یک پارچه را بر روی آدامس چسبیده شده قرار می دهید. و با استفاده از اتو و قرار دادن ان بر روی پارچه باعث کنده شدن هر نوع آدامس خواهید شد. نکته ای که باید به ان توجه کنید آن است که نباید از بخار اتو استفاده کرد. و همچنین اتو را مستقیم و بدون پارچه بر روی آدامس قرار ندهید، زیرا باعث از بین رفتن کف اتو خواهد شد.

استفاده از سرکه برای تمیز کردن آدامس از روی مبل

یکی از روش ها و ترفند هایی که کمتر کسی در مورد ان اطلاع دارد. نحوه پاک کردن آدامس از روی مبل با استفاده از سرکه سفید می باشد. وجود ماده ای در سرکه باعث شل و نرم شدن هر نوع آدامسی خواهد شد. به این صورت که شما مقداری سرکه را در درون کاسه ای بریزید. و به مدت یک دقیقه در داخل مایکروویو قرار دهید، تا سرکه شما گرم شود. سپس یک دستمال سفید و تمیز را به سرکه گرم آغشته کنید. و سپس به مدت چند دقیقه بر روی ادامس چسبیده شده به مبل قرار دهید. و این امر باعث نرم شدن آدامس و کنده شدن ان با استفاده از دستکش می شود.

نحوه پاک کردن آدامس از روی مبل

پاک کردن ادامس از روی انواع مبل با مبل شویی تهران

البته شاید کندن آدامس از روی مبل برای زنان خانه دار مقداری مشکل و سخت باشد. به این خاطر شما می توانید این کار را به افراد متخصص و مجرب بسپارید. تا با استفاده از روش های مناسب و بدون آسیب رساندن به جنس مبل هر نوع لکه و چربی مانند آدامس را از روی مبل های شما از بین ببرند. در این بین شرکت نظافتی ما به عنوان معتبر ترین شرکت مبل شویی در منزل تهران با دستگاه شناخته می شود. که توانسته است برای راحتی شما عزیزان به ارائه خدمات بسیار نوینی و وِیژه ای بپردازند. تا شما عزیزان در تمام نقاط تهران از خدمات مبل شویی در منزل شرق تهران بهره مند شوید. 

سایر خدمات شرکت مبل شویی تهران

ما به عنوان بر ترین و معتبر ترین شرکت خدمات مبل شویی در محل تهران شناخته می شویم. که علاوه بر شستشوی مبل در خانه به ارائه خدمات مختلفی پرداخته است. تا عزیزان مشتری بتوانند برای تمیز کردن انواع اثاثیه منزل با ما تماس بگیرند. از خدمات ویژه ما برای شهر تهران می توان به موکت شویی در منزل تهران و شستشوی فرش با دستگاه در محل تهران نام برد. که هر کدام از آنها با استفاده از برترین دستگاه ها و مواد شوینده موجود در بازار صورت می گیرد. 

پاکردن آدامس با سرکه از روی مبل

پاک کردن ادامس از روی مبل یکی از سختی ها و مشکلاتی می باشد که کد بانو های خانه دار می توانند با ان روبرو شوند. به این خاطر در این بخش به ارائه روش های نحوه پاک کردن آدامس از روی انواع مبل پرداختیم. تا با ارائه ترفند های مناسب و تست شده، اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا