شستشوی موکت در خانه تهرن با دستگاه

شستشوی موکت در خانه تهران با دستگاه

شستشوی موکت در خانه تهران با دستگاه  به عنوان یکی از خدمات بسیار خوب، مبل شویی تهران شناخته می شود. موکت به عنوان یکی از مهم ترین وسایل و اثاثیه پوششی هر خانه شناخته می شود. که مردم برای پوشاندن کف اتاق ها و همچنین مراکز اداری از آن استفاده می کنند. که دلیل استفاده از موکت نیز به خاطر هزینه و قیمت مناسب آن و تنوع زیاد در نوع و شکل موکت می باشد. در این میان به دلیل استفاده روزمره و راه رفتن روی موکت، این نوع پوشش کثیف شده و باید به صورت دوره ای به شستن ان پرداخت. تا بتوان یک محیط زیبا و همچنین بهداشتی را برای خود و خانواده خود ایجاد کرد.

در این بین ما در کنار سایر فعالیت های خدماتی به ارائه شستن موکت با دستگاه در تهران پرداختیم. تا عزیزانی که قصد شستشوی موکت در محل را دارند با خیال راحت با ما تماس بگیرند، و ما با حضور به موقع بتوانیم بهترین خدمات ممکن را به آنها ارائه دهیم.

شستشوی موکت با دستگاه در تهران

امروزه موکت به عنوان یکی از مهم ترین وسایل پوششی برای خانه و مکان های اداری شناخته می شود. که دلیل استفاده و محبوب بودن موکت نیز به خاطر قیمت مناسب و به صرفه بودن آن می باشد. همچنین در انتخاب نوع و طرح موکت نیز تنوع بسیار زیادی وجود دارد. به این خاطر مردم می توانند با توجه به جیب خود و همچنین سلیقه خود یک نوع موکت مناسب را برای پوشش اتاق های خود انتخاب کنند.

شستن موکت در خانه با دستگاه

 

البته باید توجه داشت که مردم امروزه برای اتاق فرزندان خود و سایر مکان ها از موکت استفاده می کنند. و برای پوشش اتاق های اصلی از فرش و قالی کمک می گیرند. البته در مکان های اداری نیز برای راحتی بیشتر کارکنان نیز از موکت بیشتر استفاده می شود. امروزه در مکان های مذهبی نیز مانند حسینیه ها و مساجد از موکت استفاده می کنند، که دلیل این امر نیز راحتی پوشش آنها و شستشوی آن می باشد.

در این بین به دلیل استفاده روزمره و راه رفتن بر روی موکت ها، آنها در مدت زمان مشخصی کثیف می شوند. و مکان مناسبی برای رشد انواع باکتری و میکروب شناخته می شوند. به این دلیل شما عزیزان باید به صورت دوره ای و مشخص به شستن موکت بپردازید. تا یک محیط زیبا و بهداشتی را برای خانه و محل کار خود ایجاد کنید.

شستن موکت در خانه با دستگاه

باید توجه داشت که شستن موکت برای بانوان خانه دار همواره با مشکلاتی روبرو بوده است. زیرا آنها برای این کار باید تمامی اثاثیه خانه را جابجا کنند و با صرف هزینه و وقت زیادی آن را به قالیشویی تحویل دهند. که این کار می تواند زمان زیادی را سپری کند، و شما هزینه اضافی بابت جابجایی و حمل و نقل موکت خود پرداخت کنید. اما امروزه بهترین روش برای تمیز کردن موکت، شستشوی موکت در خانه تهران با دستگاه می باشد. که در زمان بسیار کمی و با هزینه بسیار منصفانه و خوبی می توانید تمیزی را به موکت ها و خانه خود هدیه دهید.

شستشوی موکت در منزل تهران

شما با استفاده از روش شستشوی موکت در منزل با دستگاه تهران دیگر نیاز به جمع آوری موکت و جابجایی آن نیستید. بلکه کارکنان ما با استفاده از دستگاه های مناسب و مواد شوینده بسیار عالی نسبت به شستن موکت در محل نصب آنها اقدام می کنند. که این کار در وقت شما نسبت به جمع آوری و استفاده مجدد از موکت های خود بسیار تاثیر گذار می باشد.

موکت شویی در محل با دستگاه

مبل شویی تهران به عنوان بهترین شرکت خدماتی در شهر تهران شناخته می شود، که خدمات ویژه و خوبی را برای همشهریان خود در نظر گرفته است. این شرکت علاوه بر خدمات مبل شویی در منزل تهران ، به ارائه خدمات شستن موکت با دستگاه در منزل پرداختیم. تا از این طریق بتوانیم رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز را به دست بیاوریم. شستشوی موکت در خانه تهران با دستگاه به عنوان یکی از خدمات ویژه شرکت ما به شمار می رود، که برای آسایش و رفاه بیشتر حال همشهریان خود دست به ارائه آن پرداختیم.

البته باید توجه داشته باشید که روش های مختلفی برای شستشوی موکت وجود دارد. که شستشو با دستگاه در منزل به عنوان بهترین روش و به صرفه ترین روش شناخته می شود. که شما با استفاده از آن قادر خواهید بود در مدت چند ساعت موکت های خود را بشورید، و از آنها استفاده کنید. البته در این بین باید توجه داشته باشید، که کیفیت شستشو به کیفیت و مجهز بودن دستگاه بستگی دارد. به این خاطر شما با انتخاب یک شرکت خدماتی معتبر می توانید بهترین و با کیفیت ترین خدمات شستشوی مبل در محل را دریافت کنید.

روش های مختلف شستن موکت

موکت ها به عنوان یکی از بهترین پوشش های مناسب برای نصب در مکان های اداری و همچنین اتاق های کودکان شناخته می شود. این نوع پوشش به دلیل استفاده روزمره در معرض انواع لکه و چرک قرار دارد، و باید برای تمیزی بیشتر خانه و محل کار به شستشوی آن پرداخت.

شستن موکت در منزل تهران

در این میان برای شستشوی موکت روش های مختلف و متنوعی وجود دارد، که هر کدام از آنها از مزایا و معایبی برخوردار هستند. به این خاطر برای بالا بردن اطلاعات شما در زمینه شستن موکت در ادامه به معرفی و بررسی این روش ها می پردازیم. تا شما بتوانید با مطالعه و بررسی هر کدام از آنها بهترین روش ممکن برای موکت شویی در خانه را انتخاب کنید.

 • شستشو موکت در منزل با پولیشر
 • شستن موکت در محل با دستگاه بخار
 • شستن موکت در قالیشویی

شستشوی موکت در خانه با پولیشر

مرسوم ترین و بهترین روش برای شستن موکت در خانه استفاده از دستگاه پولیشر می باشد. در این روش با استفاده از دستگاه مخصوص و مجهز تمامی سطح موکت با مواد شوینده مخصوص شسته می شود. تا از این طریق تمامی لکه ها و همچنین آلودگی های موجود از بین برود.

مزایای استفاده از این روش صرف هزینه کم و صرفه جویی در وقت شما می باشد. به این صورت که با این روش شما دیگر نیازی به جمع کردن اثاثیه و جابجایی آنها ندارید. بلکه کارکنان ما در محل مورد نظر شما حاضر می شوند، و با کیفیت بالا به شستشوی تمامی سطح موکت می پردازند.

موکت شویی در تهران با دستگاه

در این روش با استفاده از آب گرم و مواد شوینده مخصوص و قوی با استفاده از دستگاه پولیشر سطح موکت به خوبی پولیش می شود. تا با این کار هر نوع آلودگی از بین برود، و در آخر با دستگاه مکش صنعتی کف و آب موجود در موکت کشیده می شود. تا یک سطح بسیار زیبا و تمیز برای استفاده مجدد شما اماده شود.

شستن موکت در منزل با دستگاه بخار

یکی از روش های دیگر شستن موکت استفاده از دستگاه بخار می باشد، که این روش اصلا مرسوم نیست. و بیشتر برای ضد عفونی سطوح مختلف از آن استفاده می شود. و اگر به دنبال تمیزی تمامی قسمت های موکت خود هستید، این روش انتخاب مناسبی نیست. زیرا با این دستگاه تنها لایه رویی و سطح بالایی موکت تمیز خواهد شد، و لایه ها و میان الیاف موکت همچنان کثیف باقی خواهند ماند.

شستن موکت در قالیشویی

روش دیگر برای شستشوی موکت انتقال ان به قالیشویی می باشد. که از نظر هزینه و وقت این روش توصیه نمی شود. زیرا شما با این کار زمان زیادی را باید جهت انتقال و جابجایی موکت به قالیشویی صرف کنید. و همچنین باید تمامی اثاثیه خانه و محل کار را نیز جابجا کنید، تا بتوانید موکت را جمع آوری و آماده انتقال به قالیشویی کنید. همچنین در این روش به دلیل استفاده از شلاق چسب زیرین موکت آسیب می بیند، و باعث شل شدن بافت های آن خواهد شد.

شستشوی موکت با دستگاه در محل

مراحل مختلف شستشوی مبل در تهران با دستگاه

موکت ها نسبت به قالی و مبلمان از الیاف و بافت متفاوتی برخوردار هستند. و این عامل نیز باعث تفاوت روش و همچنین مراحل مختلف شستشوی موکت شده است. به این خاطر شما عزیزان توجه داشته باشید که با رعایت اصول و قواعد درست شستشوی مبل و گروه خدماتی با تجربه می توانید، سطح تمیز تری به دست بیاورید. البته باید توجه داشته باشید، که خوشخواب ها نیز دارای روش مختلف شستشو هستند. که در مقاله شستشوی تشک خوشخواب در منزل تهران با دستگاه به صورت کامل به بررسی آن پرداختیم.

در این بین گروه خدماتی ما توانسته است برای شستشوی موکت در خانه تهران با دستگاه از بهترین مواد شوینده و دستگاه های پولیشر و مکنده استفاده کند. تا از این طریق بتواند رضایت و اعتماد مشتریان خود را به دست بیاورد. البته در ادامه برای بالا بردن اطلاع شما مراحل مختلف مربوط به شستن موکت در منزل تهران را مورد بررسی قرار می دهیم.

 • از بین بردن گرد و خاک و آشغال روی موکت
 • لکه گیری و آماده سازی برای شستشو
 • شستن موکت با دستگاه و مواد شوینده
 • آب کشی و خشک کردن موکت

از بین بردن گرد و خاک و بازدید از موکت

اولین مرحله در شستشوی موکت با دستگاه تهران، بازدید از موکت و از بین بردن گرد و خاک و آشغال از روی آن با استفاده از جارو می باشد. زیرا با این کار موکت برای شستشو آماده خواهد شد، و دیگر مشکلی در حین شستن برای کارکنان ما ایجاد نخواهد شد.

شستن موکت در تهران

لکه گیری و آماده سازی برای شستشو موکت

مرحله دوم شستن موکت با دستگاه تهران از بین بردن لکه های موجود بر روی موکت می باشد. در این مرحله باید تمامی لکه ها که از جنس های مختلفی هستند از بین بروند، تا در حین شستشو بر روی سطح موکت پخش نشوند. البته برای این کار بر اساس نوع و جنس لکه ها از مواد پاک کننده بسیار قوی و موثر استفاده می کنند. تا هر نوع لکه و چربی روی سطح به صورت کامل از بین برود.

شستشوی موکت با استفاده از دستگاه

بعد از بین بردن آشغال و لکه های موجود بر روی موکت، نوبت شستشوی ان با استفاده از دستگاه های قوی و مناسب می باشد. در این مرحله با استفاده از مواد شوینده خارجی و دستگاه پولیشر تمامی بخش های موکت شسته می شود. تا هر نوع کثیفی و لکه موجود بر روی سطح و داخل الیاف موکت از بین برود.

خشکشویی موکت با دستگاه تهران

خشک کردن و آب کشی موکت

در آخرین مرحله از شستن موکت در خانه تهران با دستگاه با استفاده از دستگاه مکنده بسیار قوی، تمامی کف و آب موجود در موکت کشیده می شود. تا از این طریق سطحی تمیز و نسبتا خشک را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تمامی مراحل شستن و خشک شدن موکت چند ساعت طول خواهد کشید، و شما بعد از این زمان می توانید دوباره از موکت خود استفاده کنید. 

به دلیل راحتی کار و همچنین صرف هزینه بسیار کم می توان گفت که، شستشوی موکت در خانه تهران با دستگاه به عنون بهترین روش ممکن شناخته می شود. و بیشتر زنان خانه دار از این روش بسیار عالی و به صرفه از نظر مالی استفاده می کنند.

مزایای شستن موکت با دستگاه تهران

شستشوی موکت با استفاده از روش ها قدیمی و غیر مرسوم مانند شستشوی سنتی یا انتقال ان به قالیشویی دردسر هایی به همراه دارد. زیرا در این روش ها شما باید تمامی اثاثیه خانه خود را جمع کنید و زمان زیادی را صرف شستن و یا انتقال ان به مکان مورد نظر کنید. به این خاطر برای زنان خانه دار و کدبانو صرف این زمان و خالی ماندن پوشش خانه آنها بسیار زیبا و مناسب نیست. به این خاطر آنها به دنبال استفاده از روش های مناسب و کم هزینه هستند.

در این بین بهترین روش شستن موکت در محل با دستگاه می باشد، که از مزایای بسیار زیادی برخوردار می باشد. شما با سپردن شستشوی موکت خانه یا اداره خود به کارکنان با تجربه ما، می توانید میزان کیفیت کار ما را مشاهده کنید. به این خاطر قصد داریم در ادامه مزایای شستن موکت در محل با دستگاه را برای شما عزیزان همشهری بررسی کنیم.

 • صرف هزینه مناسب و ارزان
 • شستن موکت در زمان کم
 • تحویل فوری موکت به مشتری
 • جلوگیری از چروک شدن و تا شدن موکت
 • عدم جابجایی اثاثیه منزل
 • عدم نیاز به صرف هزینه جهت جابجایی و حمل و نقل موکت
 • شستشوی عمیق داخل الیاف موکت

قیمت شستشوی موکت با دستگاه در منزل

مبل شویی تهران به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های خدماتی در تهران می باشد. که علاوه بر کیفیت بالای خدمات از قیمت مناسبی نیز برخوردار است، تا از این طریق بتواند رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد. در این بین قیمت گذاری برای شستن موکت در خانه بر عهده اتحادیه می باشد. اما ما برای راحتی بیشتر مشتریان خود تخفیف های خوبی را نیز در نظر خواهیم گرفت. تا آنان با هزینه مناسبی بتوانند بهترین کیفیت شستشو را از ما بخواهند.

موکت شویی با دستگاه در خانه تهران

در این بین برای شستن هر متر مربع موکت شما باید مبلغ 20 هزار تومان هزینه کنید. که این قیمت بر اساس نوع جنس موکت و همچنین میزان کثیفی ان می تواند به صورت نزولی و افزایشی تغییر داشته باشد. به این خاطر شما با انتخاب شرکت خدماتی ما با صرف هزینه کمی میتوانید، به بهترین شکل ممکن تمامی لکه ها را از روی موکت خود پاک کنید.

شستشوی موکت در خانه تهران با دستگاه یکی از خدمات ویژه ما به شمار می رود، که برای رفاه حال بیشتر بانوان خانه دار دست به ارائه آن زدیم. تا شما عزیزان بتوانید با انتخاب ما به بهترین کیفیت ممکن در رابطه با شستن موکت با دستگاه در محل دست پیدا کنید. همچنین شما می تونید برای شستشوی فرش در منزل تهران با دستگاه با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا