فرش شویی در تهران

شستشوی فرش در منزل تهران با دستگاه

شستشوی فرش در منزل تهران با دستگاه به عنوان یکی دیگر از خدمات ویژه شرکت مبل شویی در تهران شناخته می شود. یکی از مشکلات عمده آپارتمان نشینان در زمان خانه تکانی جابجایی اثاثیه خانه و انتقال فرش های به قالی شویی می باشد. که این کار علاوه بر صرف هزینه اضافی باعث آسیب زدن به راهرو، باعث اختلال در رفت و آمد و ایجاد مزاحمت برای همسایگان نیز می شود. به این خاطر بیشتر افراد به دنبال شستن فرش در منزل خود هستند، تا از این طریق از جابجایی اثاثیه و همچنین صرف زمان زیادی برای انتقال ان به شرکت های مختلف جلوگیری کنند.

در این میان بهترین روش جایگزین برای شستشوی قالی های شما، فرش شویی در منزل با دستگاه می باشد. که در این روش علاوه بر راحتی کار، شما می توانید با صرف هزینه و زمان کمی پاکیزگی را برای قالی های خود به ارمغان بیاورید.

شستشوی فرش با دستگاه در خانه

یکی از مهمترین اثاثیه و وسایل آسایشی هر خانه با اختلاف زیاد قالی و فرش می باشد. که علاوه بر زیبایی و آراستگی کف خانه، محل مناسبی برای استراحت روزمره می باشد. به این خاطر شما زمانیکه وارد یک خانه می شوید، اولین چیزی که مشاهده می کنید فرش می باشد. به این دلیل تمیزی و پاکیزه بودن آن از جهات مختلف بسیار مهم و باارزش می باشد. به این صورت که تمیزی قالی باعث آراستگی و زیباتر شدن محیط خانه شما خواهد شد. و همچنین تمیزی فرش از بروز بیماری های تنفسی و همچنین پوستی نیز جلوگیری خواهد کرد.

فرش شویی در منزل در تهران

در این میان شستشوی قالی به صورت دوره ای بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا فرش ها همواره در معرض انواع آلودگی های مختلف قرار دارد. زیرا برای رفت و آمد در خانه و همچنین استراحت قالی ها همواره در معرض استفاده قرار می گیرند. به این دلیل عدم شستشوی آن می تواند باعث رشد باکتری و میکروب در بین الیاف قالی شود. و این امر ممکن است بیماری های پوستی و تنفسی را برای افراد ساکن در خانه به وجود بیاورد.

بهترین روش برای شستن قالی برای افراد ساکن در تهران، شستشوی فرش با دستگاه در منزل می باشد. که با این کار دیگر شما نیازمند جابجایی اثاثیه خانه خود و همچنین صرف هزینه زیاد نیستید. زیرا از این طریق می توانید در زمان کمی و با استفاده از دستگاه های مجهز و با کیفیت انواع کثیفی و چرک را از روی فرش های خود از بین ببرید.

شستن قالی در خانه تهران

امروزه به دلیل زندگی آپارتمانی و شاغل بودن بیشتر اعضای خانواده، بردن فرش به قالیشویی و صرف زمان زیادی برای تحویل گرفتن آن، روش بسیار مناسبی نیست.به این خاطر اغلب مردم به دنبال روش جایگزینی هستند تا بتوانند در زمان کمی و همچنین هزینه مناسب با کیفیت بالای به شستشوی قالی های خود بپردازند.

شستشوی فرش در خانه تهران

به این خاطر امروزه بیشتر افراد بدون جابجایی اثاثیه خود و هزینه اضافی حمل و نقل به شستشوی قالی خود در منزل می پردازند. زیرا با این روش و با استفاده از بهترین مواد شوینده و دستگاه های جدید، تمامی لکه ها و آلودگی های روی فرش از بین خواهد رفت. به این دلیل ما در ادامه سعی می کنیم تمامی خصوصیات و ویژگی های روش شستن فرش در خانه با دستگاه را برای شما توضیح دهیم.

اهمیت شستشوی فرش در منزل

در بسیاری از موازد همچون رعایت بهداشت و حتی مراسمات مختلف مانند عید نوروز شستن فرش در خانه تکانی بسیار با اهمیت می باشد. زیرا علاوه بر اینکه با شستشوی قالی تمیزی را برای خانه خود به ارمغان می آورید باعث تغییر در محیط خانه خود نیز خواهید شد. اما در بعضی از موضوعات بهداشتی شما ناچار به شتستشوی قالی خود خواهید شد. تا کثیفی و چرک های ایجاد شده بر روی فرش را از بین ببرید.در کنار اهمیت شستن قالی و فرش تشک های خوشخواب نیز بسیار حئز اهمیت می باشند. که ما برای راحتی بشتر شما زنان خانه دار به ارائه شستشوی تشک خوشخواب در منزل تهران با دستگاه نیز می پردازیم.

شستن فرش در محل با دستگاه

به این خاطر شما برای پاکیزگی بهتر باید از روش و مواد شوینده بسیار با کیفیت استفاده کنید. تا تمامی چرک ها و آلودگی های ایجاد شده بر روی الیاف فرش را از بین ببرید. البته در شستشوی فرش در منزل تهران با دستگاه از بهترین مواد شوینده و دستگاه ها استفاده شده است. تا علاوه بر بهترین کارکرد بتوان رضایت مشتریان عزیز خود را نیز به دست آورد.

روش های مختلف شستن فرش و قالی

یکی از مهمترین کار هایی که یک کدبانو برای خانه خود انجام می دهد، شستشوی فرش های خود در دوره زمانی های مناسب می باشد. تا از این طریق یک محیط زیبا و بهداشتی را برای زندگی خود و خانواده فراهم کند. به این خاطر باید بگوییم که روش های مختلفی برای شستن قالی و فرش های خانه شما وجود دارد. که شما می توانید با انتخاب  هرکدام از آنها از خدمات خاصی برخوردار شوید.

البته باید توجه داشته باشید که هرکدام از این روش های شستن فرش می تواند دارای معایب و مزایایی باشد. به این خاطر ما سعی می کنیم تا در این بخش به معرفی و بررسی بیشتر این روش بپردازیم. تا اطلاعات بسیار مناسب و کافی را در اختیار شما بگذاریم.

 • شستن قالی در منزل با دستگاه
 • شستشوی فرش در قالیشویی

این دو روش مرسوم ترین، روشهای شستشوی قالی و فرش می باشند که مردم از آن استفاده می کنند. اما در این بین باید توجه داشت که شستن قالی و فرش در قالی شویی می تواند زمان زیادی طول بکشد و هزینه بالایی نیز در بر داشته باشد. به این صورت که شما باید قالی خانه خود را جمع کنید، و سپس با انتقال آن به قالیشویی زمان حدودی چند روزه را سپری کند. تا دوباره فرش به شما پس گردانده شده و شما آن را استفاده کنید.

شستشوی فرش در خانه با دستگاه در تهران

همچنین در این روش شما باید هزینه ای اضافی جهت جمع آوری و جابجایی فرش بپردازید. اما در روش شستن فرش با دستگاه در منزل شما دیگر مجبور به صرف هزینه اضافی و جابجایی اثاثیه منزل خود نیستید. زیرا می توانید در زمان کوتاه و با کیفیت بالا تمیزی را به خانه و فرش های خود هدیه دهید.

مراحل شستشوی قالی در محل با دستگاه

همانطور که اطلاع دارید برای اینکه بتوانید تمامی لکه ها و چربی های موجود بر روی فرش را از بین ببریم. باید از اصول و رو خاصی پیروی کنیم، تا یک محیط پاکیزه و زیبا را به مشتریان خود تحویل دهیم. همانطور که در مقاله مبل شویی در منزل تهران گفتیم، برای شستن فرش با دستگاه در خانه نیز باید مراحلی را به طور از پیش تعیین شده انجام داد. تا تمامی لکه های موجود در الیاف فرش را از بین برد، و محیطی بهداشتی را برای مشتریان فراهم کرد.

البته در این بخش برای بالا بردن اطلاعات شما در زمینه نحوه شستن قالی در منزل با دستگاه، به بررسی مراحل مختلف آن می پردازیم. تا از این طریق شما مشتریان عزیز را با نحوه انجام این کار آشنا کنیم.

 1. در اولین مرحله برای اینکه در کار شستشوی فرش مشکل ایجاد نشود. با استفاده از جاروبرقی گرد و غبار و آشغال روی فرش جمع می شود. تا از این طریق تکه های آشغال و گرد و خاک بر روی فرش نماند
 2. در مرحله دیگر برای شستشوی بهتر قالی، به شناسایی جنس لکه های موجود بر روی فرش می پردازیم. تا مواد شوینده مناسب برای پاک کردن لکه را استفاده کنیم.
 3. در مرحله سوم مواد شوینده با کیفیت و لازم را آماده شستشوی فرش خواهیم کرد
 4. در مرحله بعدی با استفاده از دستگاه پولیشر بسیار قوی و با استفاده از مواد شوینده نانو و مخصوص سطح فرش را شستشو می دهیم
 5. در مرحله آخر بعد از شستن کامل سطح فرش، با استفاده از دستگاه مکنده صنعتی بسیار قوی آب و کف موجود کشیده می شود، و فرشی بسیار تمیز و براق برای استفاده شما محیا می شود

البته باید توجه داشته باشید، که بعد از شستن قالی باید چند ساعتی از آن استفاده نکرد، تا نم باقی مانده از مراحل شستشو به صورت طبعی خشک شوند.

فرش شویی با دستگاه در تهران

مزایای شستن فرش در منزل با دستگاه در تهران

امروزه به دلیل سبک زندگی آپارتمان نشینی و مشغله های کاری، افراد وقت زیادی برای استفاده از روش های قدیمی شستشوی فرش و مبل را ندارند. و سعی می کنند از روش های با کیفیت جدید و مناسب که در هزینه و زمان صرفه جویی می شود، استفاده کنند. در این بین شستشوی فرش در منزل تهران با دستگاه دارای مزایای بسیار خوبی می باشد، و ه این خاطر اغلب مردم این روش را انتخاب می کنند.

در این روش دیگر نیازی به جابجایی اثاثیه و فرش ها نیست، بلکه در محل بدون نیاز به وسیله اضافی مراحل شستن قالی با دستگاه صورت می گیرد. همچنین شما هزینه اضافی جهت حمل و نقل و جا بجایی قالی های خود پرداخت نمی کنید. همچنین با اینکار کل زمان شستشوی و خشک شدن فرش شما چند ساعت طول خواهد کشید و دیگر معطلی بابت نبود فرش برای پهن کردن در خانه را ندارید. البته در ادامه به صورت مختصر به معرفی این مزایا خواهیم پرداخت.

 • هزینه مناسب و صرف پول کمتری نسبت به قالی شویی
 • صرف زمان کمی برای شستشوی قالی
 • عدم نیاز به جمع کردن اثاثیه و فرش خانه
 • از بین بردن انواع لکه و چربی موجود بر روی فرش
 • افزایش طول عمر الیاف فرش
 • حفظ پاکیزگی و بهداشت قالی

قیمت شستشوی فرش در محل تهران

یکی از مسائل مهمی که همشهریان در انتخاب شرکت خدماتی برای شستشوی قالی در منزل تهران مورد توجه قرار می دهند، قیمت مناسب و منصفانه می باشد. به این خاطر ما برای رضایت بیشتر مشتریان خود، منصفانه ترین قیمت را انتخاب کردیم. تا عزیزان بتوانند با صرف هزینه مناسب و کمی، بهترین خدمات و کیفیت را از ما درخواست کنند. همچنین شما می توانید با تماس با ما از خدمات شستشوی موکت در خانه تهران با دستگاه نیز بهره مند شوید.

شستن فرش در منزل تهران

به این صورت که ما برای انجام خدمات شستن فرش برای هر متر مربع 20 هزار تومان دریافت می کنیم. و این مبلغ با احتساب استفاده از مواد شوینده خارجی درجه یک و بهترین دستگاه های موجود می باشد. تا از این طریق بهترین خدمات ممکن را به شما ساکنین تهران ارائه کنیم.

عوامل موثر بر قیمت شستن قالی با دستگاه در محل

در ایم میان باید توجه داشت که مباحث و مسائلی می تواند بر روی قیمت شستن فرش با دستگاه در خانه تاثیر گذار باشد. در بعضی از مواقع قدمت فرش و تراکم شانه و ابعاد آن می تواند بر روی قیمت شستشوی تاثیر بگذارد. به این دلیل در ادامه به صورت کلی به بررسی این عوامل خواهیم پرداخت، تا اطلاعاتی در اختیار شما بگذاریم.

 • ابعاد و اندازه قالی
 • جنس و نوع فرش و قالی
 • میزان آلودگی و نوع لکه روی فرش
 • استفاده از مواد مخصوص شوینده

شستشوی فرش در منزل تهران با دستگاه یکی از خدمات ویژه شرکت خدماتی ما می باشد. که برای راحتی و رضایت بیشتر آنها به ارائه آن پرداختیم. تا عزیزانی که صرفه جویی در زمان و هزینه خود برایشان مهم است، بتوانند با انتخاب ما برای شستن فرش در منزل بهترین کیفیت ممکن را دریافت کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا